Aktuality

Aktuality

Vážení zákazníci, v pondělí dne 4.7.2022 bude naše provozovna v Želešicích uzavřena.

Otevřeno bude opět ve čtvrtek dne 7.7.2022.

Děkujeme za pochopení.

Tým Almeva.

FORBES:  Firmy se učí využít zbytkové teplo ze spalin, vysvětluje šéf Almeva East Europe

V době výrazného růstu energií hledají firmy způsoby, jak snižovat své náklady. Jedním z efektivních řešení, u něhož je nezanedbatelné i ekologické hledisko, je i takzvané heat recovery neboli zpětné získávání tepla.

Více čtěte na stránkách časopisu FORBES: https://forbes.cz/advoice/post/firmy-se-uci-vyuzit-zbytkove-teplo-ze-spa...

Aktuálně najdete i v tištěném vydání v čísle 6/2022

Jsme hrdým partnerem festivalu, který je plný rockových hvězd. Proto víme, že pořádný rockový kotel potřebuje správný komín!

Československý Rockfest je hudební festival zaměřený na tu nejlepší rockovou muziku české a slovenské hudební scény. Ročník 2022 proběhne ve dnech 3. až 4. června 2022 na v areálu Brněnského výstaviště, venku u pavilonu P.

Těšíme se na Vaši účast a přejeme skvělý zážitek.

Na veletrhu Aquatherm Praha 2022 získala naše firma Almeva East Europe a. s. Velkou cenu od Asociace obchodu voda topení za systém zpětného získání tepla ze spalin - Heat Recovery System. Díky tomuto systému lze získané teplo ze spalin, páry a procesního teplého vzduchu ve výfukových a odsávacích systémech ukládat od teplé vody. Velkou cenu uděluje Asociace obchodu voda topení již 24 let inovativním výrobkům, službám a procesům v oboru voda a topení.

Předání ceny a ocenění sledujte zde: https://www.tzb-info.cz/t.py?t=55&i=130361

Zdroj: TZB info.

Vážení zákazníci,

V obci Želešice platí od 6.4.2022 omezení dopravního provozu. Prosím řiďte se přiloženým plánkem příjezdových a odjezdových komunikací.
Kamiony nad 18 tun řešíme individuální trasou, před zamýšlenou dopravou prosím volejte telefony +420 731 289 125 nebo 703 143 301.

Pevně věříme, že toto dočasné nepohodlí bude co nejdříve za námi.

Děkuji za pochopení

Pavel Mareček, CEO ALMEVA

 

Dear Customers,
In the village of Želešice, traffic restrictions apply from 6.4.2022. Please refer to the attached plan of access and exit roads.

Trucks over 18 tons are organized by individual route, please call +420 731 289 125 or 703 143 301 before intended transport.
We firmly believe that this temporary inconvenience will be over as soon as possible.

Thank you for your understanding.

Pavel Mareček, CEO ALMEVA

Ve středu má Evropská komise definitivně rozhodnout o podmínkách, za jakých se jaderné a plynové zdroje mohou řadit mezi ekologicky udržitelné. Takzvaná taxonomie je vodítkem pro kapitálový trh, který preferuje "zelené" investice.

Příspěvek v článku od majitele firmy Almeva pana Pavla Marečka čtěte zde.

 

Zdroj: www.seznamzpravy.cz

Naše společnost ALMEVA EAST EUROPE a.s. nebyla lhostejná k obětem následků ničivého tornáda na jižní Moravě. Proto se rozhodla co nejdříve podat pomocnou ruku a věnovala postiženým oblastem a obcím komínové systémy v celkové hodnotě 1 210 000 Kč. V současné době byla na pomoc čerpána částka 1 074 178 Kč.

Je tedy ještě možnost čerpání. O aktuálním stavu Vás budeme informovat.
 

   

        

Stejně jako letní bouřky i dny plné sněžení vzbuzují oprávněnou otázku, zda tolik vlhka najednou nemůže komínu vadit. Na to existuje hned několik odpovědí. V některých případech je účinným řešením pořízení stříšky či otočné komínové hlavice.

Čtěte příspěvek Ing. Pavla Ulricha, MBA zde : Kdy pořídit stříšku na komín. A kdy raději ne - Novinky.cz

Zdroj: www.novinky.cz

Po postupném přechodu spalinových systémů ALMEVA STARR a FLEX z průhledného polypropylenu na černý, který byl majoritní změnou v našem sortimentu v loňském roce, letos opět rozšiřujeme nabídku našich patních kolen.

Do sortimentu jsme zařadili nejlevnější variantu patních kolen:

Patní kolena 87° s trnem a konzolou a to ve variantě ALMEVA STARR i ALMEVA FLEX, standard i redukovaná.

 

          

Stránky